Сьогодні вже чітко можна сказати, що ціни на нерухомість у Гайсині в 2013-2014 роках не зростуть. Вони залишаться такими, або просядуть. Ми розглянемо в цій статті «Прогноз цін на нерухомість у Гайсині 2013-2014» а також причини їх змін.

Чому ціни на нерухомість не зростуть?

Основною причиною, що впливає на різке падіння цін на нерухомість у Гайсині, є відсутність оптимальних умов іпотечного кредитування. Україна з кризи вийти не може, а тому й причин для покращення умов кредитування не видно.

Якщо розглядати ціни через призму попиту та пропозиції, то попит залишається досить високим, але купівельна спроможність гайсинчан не дозволяє суттєво роздмухати ці на нерухомість.

Як говорилося вище ціни може підштовхнути лише розгортання іпотечних програм з низькими кредитними ставками. Але поки що найближчим часом такого не передбачається. Банки звичайно ж рекламують іпотечні кредити для купівлі нерухомості, але умови кредитування розраховані на багатих людей.

Чому ціни на нерухомість залишаються стабільними?

Ціни на нерухомість в Україні різко падали лише двічі. В 1998 після дефолту Росії, і в 2008 після банкрутства інвестиційних банків США. Обидві ці події суттєво вплинули на валютний курс гривні та відповідно на ціни на нерухомість.

Більшість експертів вказують на те, що гривня переоцінена і що обвал курсу відбудеться вже незабаром, що ж поживемо побачимо. Поки що уряд заявляє про те, що курс гривні залишатиметься стабільним. До того ж, до бюджету 2013 року закладено курс 8,4 гривні за один долар США.

Таким чином, ціни на нерухомість залишатимуться стабільними ще як мінімум весь 2014 рік, несуттєво коливаючись в районі 5-7 відсотків.

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.