Розміщуючи оголошення або реєструючись на сайті gaysin.org, Ви приймаєте наступні Умови використання сайту:

Подальше використання сайту можливе лише за згодою з цими умовами, при цьому Адміністрація сайту залишає за собою право змінювати зміст Умов використання сайту в будь-який момент.

Розміщуючи Ваше оголошення, Ви несете повну відповідальність за його зміст, достовірність та можливі наслідки його публікації.

gaysin.org залишає за собою право не публікувати або видаляти оголошення, що порушують правила публікації оголошень та/або норми чинного законодавства.

Якщо Ви повідомляєте gaysin.org недостовірну контактну інформацію або користуєтеся сайтом під чужим ім’ям, адміністрація сайту залишаємо за собою право передачі Ваших даних та IP адреси потерпілій стороні, її представникам або юридичним особам.

Адміністрація сайту попереджає всіх, хто бажає скористатися інформацією, що публікується, про необхідність проведення ретельної перевірки фактів, викладених у публікованій інформації, перед тим, як укладати будь-які угоди. У разі виникнення найменших сумнівів звертайтеся за допомогою до юриста.

gaysin.org не несе відповідальності за точність чи достовірність наданої інформації та не дає жодних гарантій, усних чи письмових, пов’язаних з публікацією оголошень Користувачів.

gaysin.org ні за яких умов не приймає відповідальності будь-якого змісту за розміщення незаконної, загрозливої, образливої, дискредитуючої або непристойної інформації, або матеріалів, які порушують або посягають на права будь-якої особи, включаючи будь-яку необмежену передачу даних, що заохочують або провокують поведінку, яка призвело б до кримінального злочину, дало можливість притягнення до громадянської відповідальності чи інакше порушило застосовувану правову норму.

Адміністрація сайту за жодних умов не несе відповідальності за зміст інформації, наданої Користувачем, включаючи відшкодування збитків, що сталися внаслідок припинення використання, втрати даних або у зв’язку з переглядом, використанням або роботою веб-сайту або його змістом. Деякі сторінки сайту можуть містити технічні неточності та друкарські помилки. Інформація на сайті підлягає оновленню і може стати застарілою. Ми не несемо відповідальності за вдосконалення веб-сайту, а також за нездатність оновлення інформації, що зберігається на ньому.

Сайт gaysin.org містить посилання на інші сайти, що підтримуються третіми особами. Такі сайти не підлягають нашому контролю, і ми не несемо відповідальності за зміст (включно з точністю, законністю або пристойністю) будь-якого представленого сайту або посилань, розміщених на цьому сайті. Посилання на інші сайти розміщуються на gaysin.org лише для зручності користувачів, що не передбачає того, що їх зміст схвалено

gaysin.org не гарантує відсутність неполадок та помилок під час роботи сайту, а також того, що неполадки будуть усунені. Ви також розумієте, що ми не можемо гарантувати відсутність вірусів або інших деструктивних елементів у файлах, що завантажуються через сайт або доставлених через електронну пошту. Ви повністю відповідальні за здійснення технологічних процесів та контроль, які відповідають Вашим специфічним вимогам щодо точності даних, що вводяться та виводяться, а також за підтримку та своєчасне оновлення засобів для відновлення втрачених даних.

Сайт gaysin.org публікує інформацію взяту тільки з відкритих джерел.

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.