Ринок нерухомості Гайсина

Як відмічають експерти цього літа спостерігається небувале пожвавлення ринку нерухомості. Ця тенденція не могла не відбитися на ціновій політиці ринку нерухомості , так як вартість «квадратів » виросла — в межах 5-7%.

«Цього літа населення , налякане ініціативами влади, веде себе по -іншому продавці готові йти на адекватний торг — .. У межах до 3 тисяч доларів , хоча раніше більш звичним був торг в 1-1 , 5 тисячі доларів. та й покупець вже готовий платити за квартиру на 3-5 тисяч доларів більше , якщо варіант сподобався , оскільки боїться його втратити » .

На думку аналітиків ринку, цей невеликий сплеск цін, який, спостерігається в регіонах, є тимчасовим .
Багато гравців вважають, що після того, як ринок житла змушений буде жити за новими правилами, то слід чекати не тільки істотного зниження кількості угод, але й, можливо, здешевлення вартості житла. 
У цілому , якщо узагальнити різні думки експертів з приводу можливого зниження цін на житло, то діапазон прогнозів досить широкий — від 5 до 15%. І такий тренд зниження може вже стартувати нинішньої осені. Правда, різкого обвалу не варто очікувати , кажуть експерти.
«Швидше за все , зниження цін може йти плавно, так як ринок нерухомості буде намагатися» намацати «нове» дно «. І тут можливі будь-які варіанти цінової поведінки ринку. 
«Чекаємо на те, що ринок нерухомості пристосується до нових законодавчих змін, ситуація на ринку нерухомості Гайсина залишиться незмінною і стабільною, за винятком якихось окремих параметрів